602 71 34 94 biuro@ubieramysamochody.pl
20-314 Lublin, ul. Krzemionki 7A

 

Accredited 3M Endorsed Vehicle Graphic Installer
Akredytowany Aplikator Folii Samochodowej

Dobra grafika sprzedaje za Ciebie. Każdemu

Grafika reklamowa

Znajdź nas na:

Grafika reklamowa jest skuteczną formą reklamy nadającą się na każdy typ pojazdu. Jako profesjonalna firma zajmująca się oklejaniem samochodów, dbamy o to, żeby projektowane materiały wyróżniały Klienta na tle konkurencji i przyciągały uwagę odbiorców.

Projekt powinien opierać się na przemyślanej koncepcji, ciekawym doborze kolorów i trafności w wykorzystywanych foliach. A jest w czym wybierać: kolorowe folie ploterowe, zadrukowane folie monomerycznej i wylewane oraz bardzo efektowne folie strukturalne tj. carbon, aluminium szczotkowane, chrom. Właściwe połączenie treści i materiałów gwarantuje rewelacyjny efekt.

Wszystkie wydruki zabezpieczamy laminatami przedłużającymi trwałość aplikacji.

Według statystyk reklama na samochodach jest najbardziej opłacalnym sposobem dotarcia do grupy docelowej, ponieważ wykorzystywane są i tak już zakupione, jeżdżące samochody firmowe. Reklama eksponowana jest przez ok. 5 lat w przeciwieństwie do reklam krótkookresowych np. prasowych, co

przeliczając na koszty poniesione w stosunku do ilości odbiorców pozwala na stwierdzenie, że oklejanie pojazdów firmowych jest jedną z najtańszych form reklamy. Wiele wiodących firm korzysta z tych możliwości ujednolicając swój wizerunek np. poprzez oklejenie wszystkich samochodów firmowych na taki sam kolor i dodając na nich tylko swój logotyp.

Oznakowanie pojazdów i grafika samochodowa są doskonałym sposobem na wzmocnienie tożsamości marki, dając firmie profesjonalny wizerunek.

Nasi graficy z przyjemnością przygotują dla Państwa odpowiedni projekt. Zapraszamy.

Zobacz galerię

Ubieramy samochody.pl

Ubieramy Samochody.pl Sp. z o.o.
20-340 Lublin, ul. Krzemionki 7A
tel. 600 73 99 91, 602 71 34 94
e-mail: biuro@ubieramysamochody.pl
 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij