602 71 34 94 biuro@ubieramysamochody.pl
20-314 Lublin, ul. Krzemionki 7A

 

Accredited 3M Endorsed Vehicle Graphic Installer
Akredytowany Aplikator Folii Samochodowej

Zabaw się kolorem

Zmiana koloru

Znajdź nas na:

Ubieranie pojazdów foliami jest niczym innym jak szybką i efektowną zmianą koloru na życzenie. Folie dają nam możliwość swobody wyboru. Mamy wpływ na wygląd naszego otoczenia, więc dlaczego nie mielibyśmy dostosować koloru swojego auta do naszych upodobań , nadając mu indywidualny charakter.

Sam proces zmiany koloru foliami jest stosunkowo prosty. Zapraszamy do kontaktu i wyboru spośród bogatej palety kolorów oferowanych przez renomowanych producentów tj. 3M, Arlon, Hexis czy MacTac. Możemy zastosować folie błyszczące, matowe, satynowe, perłowe, metaliczne a także folie specjalne typu aluminium szczotkowane, carbon czy chrom. Oklejanie daje możliwość dowolnej stylizacji nadwozia, nie tylko całkowitą zmianę koloru, ale również możemy zmienić tylko pojedyncze elementy samochodu np. maskę, dach, lusterka czy panele wewnątrz auta .

   Nasze potwierdzone certyfikatami umiejętności oraz obecna klasa materiałów do oklejania, pozwalają na realizację nawet najbardziej odważnych pomysłów o czym możecie się Państwo przekonać zaglądając do naszej galerii.

Operacja zmiany koloru jest wykonywana w siedzibie naszej firmy w przystosowanej do tego hali w odpowiednich warunkach i z użyciem materiałów, środków oraz narzędzi dedykowanych specjalnie do tego celu. Oddając samochód w ręce naszych doświadczonych aplikatorów, możecie mieć Państwo pewność, że oryginalny lakier nie zostanie uszkodzony – pocięty czy podrapany. To między innymi odróżnia profesjonalistów od amatorskiego wykonania.

Technicznie ubranie samochodu folią trwa standardowo 3 dni. W tym czasie samochód zostaje przygotowany do oklejania poprzez demontaż niektórych elementów nadwozia , precyzyjne doczyszczenie powierzchni, aplikację folii oraz ponowny montaż auta. Po tak krótkim czasie można się już cieszyć nowym wyglądem swojego samochodu.

Należy podkreślić, że zmiana koloru poprzez oklejenie folią, w przeciwieństwie do lakierowania, jest procesem całkowicie odwracalnym. Wykorzystywane przez nas folie w najmniejszym stopniu nie uszkadzają oryginalnego lakieru a wręcz go zabezpieczają, stanowiąc barierę ochronną. Jest to wartość dodana ubrania samochodu, co wymiernie przekłada się na jego wartość.

 

Zobacz jak może wyglądać twój samochód w kolorach 3M. Niestety nie ma wszystkich modeli ale nad tym pracujemy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Folię traktujmy tak jak lakier. Samochód można normalnie myć, konserwować itd., z wiadomych względów nie zalecamy mycia na myjniach automatycznych.

Postaw na jakość, profesjonalizm i doświadczenie. Zapraszamy.

Zobacz galerię Kolory folii

 

Ubieramy samochody.pl

Ubieramy Samochody.pl Sp. z o.o.
20-340 Lublin, ul. Krzemionki 7A
tel. 600 73 99 91, 602 71 34 94
e-mail: biuro@ubieramysamochody.pl
 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij